• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

2018 Renk Modası ve Trendleri

2017 renk trendlerı
  • 1 Star
    Loading...

Seneler geçtikçe markalar çok daha ilginç ve farklı elbiseleri koleksiyonlarına katıyorlar. 2018 modası aksesuarlarında ve elbiselerinde renk cümbüşleri yaşanacak gibi görünüyor. Eskiye göre modayı takip etmek oldukça zordur. Tıpkı teknoloji gibi çok hızlı ilerliyor ve bu yüzden insanların yetişmesi oldukça zor oluyor.

Modayı yakından takip edenler için 2018 – 2019 moda renklerini ve trendlerini inceledik. 2018 yılında renkler siyah ağırlıklı olmaktadır. Renkler arasında derin koyuluklar ve geçişler olacaktır. Nötr renkler, fuşya ve yeşilin içinde rastgele çizgilerle mavi ve turuncu tonlar hâkimdir. Her sene olduğu gibi 2018 yılının trend renkleri arasında kırmızıların bordodaki zengin uyumu da oldukça göz kamaştıracak.

2018 yılının kumaşları da oldukça göz kamaştıracak gibi görünmektedir. Gaucho pantolonlar, bol İspanyol paça pantolonlar, bol, salaş kabanlar, kazaklar, vintage parçalar, uzun dökümlü, salaş etekler, yırtmaçlı kalem etekler, deri parçalar, kadife parçalar 2018 yılının gözde kumaşları arasında yerini alacak gibi görünmektedir.

2018 yılında eskilerin kloş eteklerini gardıroplarınızdan eksik etmeyin. Tayt modelleri de üzerine salaş kazaklar ve salaş hırkalarla kombine edilerek kullanılabilecektir. 2018 montları eskiyi andıran tarzda olacak. Gardıroplarınızdan eksik edemeyeceğiniz minileriniz ve kalın çorap üzerine giyilen şortlarınızda 2018 trendleri arasında yerini almaktadır.

2018 ayakkabı modasında tokalı ayakkabılar geri dönüş yapılmaktadır. Eskilerin ayakkabı sitilleri 2018 trendleri arasında yerini alacaktır. Uzun çizmelerde bu sezonda oldukça ilgi çekici ve değişik tarzlar göze oldukça hitap edecek gibi görünmektedir.

 

Bayanların en çok ilgisini çektiği ve kıyafetlerinin kombinelerinde önemli yardımları olan aksesuarlar da 2018 yılında oldukça ilgi çekici görünecektir. Kıyafetlerimizin tamamlayıcısı olan aksesuarlar da bu sezonda büyük yüzükler, bandanalar, şallar, büyük gözlükler 2018 yılının trendleri arasında yerlerini almaktadır.

 


OKUYUCU YORUMLARI