• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

2019 Deri El Çantası Modelleri

  • 1 Star
    Loading...

Hem bayların hem de bayanların vazgeçilmez aksesuarlarından olan deri el çantaları farklı model ve renkleriyle her yaştan kişiye hitap ediyor. Özellikle bayanlar için yüzlerce farklı modeli bulunan deri el çantası her kıyafetle kombin yapılabiliyor. Kullanışlı, su geçirmez, uzun ömürlü olması nedeniyle de kumaşa göre çok daha fazla tercih ediliyor.

Bayan Deri El Çantaları

Çoğunlukla askı aparatı bulunmayan deri el çantaları özellikle gece kıyafetleri ile birlikte çok zarif durmaktadır. Örneğin; kırık beyaz tonundaki bir abiye ile kullanılan parlak siyah renkteki el çantası hem kendini gösterecek, hem de abiyenizi tamamlayacaktır. Çantanızı seçerken kıyafetiniz ile aynı renkte olmamasına dikkat edin, bu sayede zıt tonları yakalayarak çok daha güzel kombinler elde edebilirsiniz.

Orta büyüklükte deri el çantasını ince bir zincir ile birlikte omuza asarak da kullanabilirsiniz. Günlük şık diye tabir edilen kıyafetlerinizle zincir aparatlı çantanız uyum sağlayacaktır. Çanta kullanmayı sevmeyen bayanlar için de mini boy deri çantalar hem kaba bir görünüm vermiyor, hem de zarafetiyle oldukça şık bir görünüm sağlıyor.

Bayan Deri El Çantası Fiyatları

Markasına, kullanılan derinin kalitesine göre fiyatlar değişkenlik gösterse de günlük olarak kullanılacak olan bir model 20 TL ile 120 TL arasında değişirken, abiye elbiselerle kullanılacak olan zarif bir el çantası 200 TL’den başlamaktadır.

Erkek Deri El Çantası Modelleri

Erkeklerin favori ürünlerinden biri olan deri el çantaları hem spor bir görünüm sağlıyor, hem de ceplerdeki gereksiz dolulukları önlüyor. Cüzdan, telefon, çakmak ve küçük evrak gibi materyalleri bir arada toplayan el çantaları birçok farklı modelde ve renkte üretilmektedir. Askı aparatı sevmeyen erkekler için üzerinden veya yan tarafından tutma sapı dikilmektedir. Fiyatları 30 TL ile 150 TL arasında değişen modeller uzun bir süre kullanım sağlamaktadır.


ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
OKUYUCU YORUMLARI