• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

2019 Erkekler İçin Çanta Modelleri

  • 1 Star
    Loading...

Erkeklerin en çok tercih ettiği çanta malzemelerinden olan deri, hem uzun ömürlü olması hem de kullanışlı olmasıyla satış rakamlarında her zaman ön sıralarda yer alıyor. Birbirinden farklı modelleriyle erkek deri çantaları genellikle koyu renklere sahip olsa da isteğe göre farklı renklerde de olabilmektedir.

Erkek Deri Çapraz Çanta Modelleri

Erkeklerin en çok tercih ettiği modellerden olan çapraz deri çantalar genellikle siyah ve kahve tonlarında olsa da beyaz, lacivert, koyu kırmızı renkte olanları da bulunmaktadır. Oldukça kullanışlı olan bu model farklı boyutlardaki bölmeleriyle düzenli bir çanta kullanımı sağlamaktadır. Uzunluğu ayarlanabilir askısı bulunan bu modelleri boyunuza göre ayarlayabilirsiniz. Küçük, orta ve büyük modelleri bulunan çapraz çanta modelini kullanım amacınıza göre seçebilirsiniz.

Deri El Çantası Modelleri

Çantayı omuzuna düz veya çapraz bir şekilde asmayı sevmeyen erkekler için üretilen elde tutmalı deri çanta modelleri de oldukça işlevseldir. Erkeklerin cepleri anahtar, cüzdan, telefon, ufak evraklar, kartvizitler derken dolar taşar. El çantası hem hepsini bir arada toplar hem de kıyafetlerin ceplerini boşaltır. Daha düzenli görünüm sağlar, kıyafetlerin üzerinizde daha şık durmasında yardımcı olur.Fiyatları 40 TL ile 200 TL arasında değişen bu modellerin her renkten çeşidini bulabilirsiniz.

Deri Laptop Çantası

Laptop çanta şıklığını yakalamak isteyenler için üretilen deri modeller son zamanlarda çok tutulur hale gelmiştir. Özellikle sırt çantası modelleri geniş bir hacme sahip olup, içerisine hem kitaplarınızı hem de dizüstü bilgisayarınızı rahatlıkla koyabilirsiniz. Bilgisayar için kilitli özel bir bölmeye sahip bu çantalar özellikle yoğun iş hayatında büyük kolaylıklar sağlıyor.

Babalar gününde veya diğer özel günlerde bir erkeğe alınabilecek en güzel hediyelerden olan deri çanta karşınızdakini de çok mutlu edecektir.


ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
OKUYUCU YORUMLARI