• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Banyo Fayansı Ne Renk Olmalı?

  • 1 Star
    Loading...

Hemen hemen her evde kullanılan gösterişli ve sağlam fayansların renk tercihi de son derece önemlidir. Banyolar için vazgeçilmez bir ürün olan fayansların doğru model ve renkleri tercih edildiğinde ise banyonuzu hem şık bir ambiyansa dönüştürebilir hem de daha kullanışlı olmasına da yardımcı olabilirsiniz.

Banyo Fayansı Ne Renk Olmalı?

Fayansı tercih edecek olan kişilerin daha çok sağlam ve suya dayanıklı yönü ağır basan fayansları tercih etmesi gerektiğini de belirtebiliriz. Şıklığın ve zarifliğin buluşmuş olduğu banyo fayans modeli Küçük karelerden oluşan mozaik özelliklere sahip olması daha şık bir banyo imajının da kolay bir şekilde ortaya çıkmasına da en iyi şekilde yardımcı olmaya başlayacaktır. Özellikle artık banyolarda daha çok bej renk kullanımı daha yaygın olmaya başlamıştır.

 

“Üstelik koyu renklerin içerdiği fayanslarda hem kiri göstermez hem de beyaz renge sahip olan duş kabini ve beyaz eşyalarınızla ikili bir uyum içerisinde olur. Bu durumu daha ön planda tutmaya çalışarak sizlerde banyo dekorasyonu kolay yoldan yapabilirsiniz. Fakat evin diğer bölümlerini daha çok hareketli tutacağınız için banyonuzun daha sade kalmasını da önermekteyiz.”

 

 

Küvetinizle duvar renginiz birbirine yakın tonlarda seçilirse banyoda daha bir ferahlık ortaya çıkacaktır. Bu sebeple beyaz ve krem, beyaz ve bej, beyaz ve gri renkleri birbirlerine daha iyi uyum sağlayan renklerden oluştuğundan dolayı da banyolarda hiçbir sorun yaşanmadan rahatlıkla kullanılmaya başlanabilir.

 

 

Bu sayede ortaya da görmek istediğiniz görsel güzelliği çıkarmış olacaksınız. Banyo da doğru renkler kadar doğru banyo dolaplarının kombinasyonları da son derece önemli olduğunu söyleyebiliriz. Banyo dolabını tam olarak nereye yerleştireceğinizi bilmiyorsanız ise en iyi yer kapı kenarına doğru koyulması daha mantıklı bir yol olacaktır.


OKUYUCU YORUMLARI