• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Beyaz Abiyeler

beyaz abiye
  • 1 Star
    Loading...

Beyaz renk saflığın, sadeliğin, zarafetin rengi olmuş ve kadınların yüreklerine bu şekilde yerleşmiştir. Gelinlik renginin neden beyaz olduğunu düşündünüz mü hiç? Kurulan hayaller gibi tertemiz bir başlangıç olsun diye beyaz gelinlik giyilmektedir. Gelinliğin yanı sıra abiyelerde de son trend olarak beyaz renk tercih edilmektedir. Özellikle yazları, mezuniyet balolarında, düğünlerde, çeşitli organizasyonlarda, çeşitli partilerde beyaz abiyeler kadınların vazgeçemedikleri giysiler arasındadır.  Oldukça çok model barındıran beyaz abiyeleri vücut ölçülerinize göre seçtiğinizde daha güzel durmasını sağlarsınız. Daha dikkat çekici olmak, daha güzel, daha doğal görünmek istiyorsanız beyaz abiye modellerini tercih edebilirsiniz.

Beyaz Abiye Modelleri Nasıl Kombine Edilmelidir?

Dantelli beyaz abiye modelleri oldukça çok tercih edilmektedir. 2016 yılında da dantel moda olmaya devam etmektedir. Beyazlığın zarafetini kullanmak isteyen kadınlar, enerji dolu, daha gülümseyen dudaklarla beyaz abiyeler içinde oldukça şık duracaklardır. Bir yandan yaz aylarının sıcak günlerinden az derecede etkilenmek için beyaz rengini kullanmak da akıllıca olacaktır. Beyaz abiye modelleri, mini, midi, tek omuz açık, dantelli çeşitleriyle piyasada sizleri beklemektedir. Hem özel günlerinizde, hem de gündelik yaşantınızda her zaman beyaz rengini seçebilirsiniz. Beyaz abiyeleri, yine beyaz ayakkabılarla veya kırmızı ayakkabılarla kombine edebilirsiniz. Böylece hem çarpıcı bir görünüm elde edersiniz hem de sadeliğinizle dikkatleri üzerinize çekersiniz.

Mini beyaz abiyeleriniz dantelle süslenince farklı ve oldukça zengin bir görünüme sahip olursunuz. Beyaz abiye modelleri fiyatları ise kumaşının kalitesine bağlı olarak değişmektedir.

Gece katılacağınız organizasyonlar için beyaz gece elbisesi harika bir seçim olacaktır. İş yemekleri, çeşitli partiler için de tercih edebilirsiniz. Ayakkabı modeli olarak son zamanlarda bolca ayaklarda gördüğünüz stilettoları tercih edebilirsiniz. Beyaz abiyeler altında çok zarif duracaklardır. Beyaz elbise ve kırmızı stilettolarınızla gecenin yıldızı olmaya en büyük adaysınız.

 

 

 

Makyajınız Nasıl Olmalıdır?

Beyaz abiyeler başlı başına ışıldayan bir yapıya sahip olduğu için makyajınızı fazla abartmamanızda fayda vardır. Hafif bir göz makyajı yapmalı ve açık şeftali tonlarında bir allık sürüp, ruj olarak da kırmızı rengi tercih edebilirsiniz. Gözlerinize hafif bir eyeliner çekin, bolca rimel sürün. Fondöten ardından süreceğiniz allıkla belirgin yanaklara sahip olun. Ardından son darbe olarak kırmızı ruju sürerken dikkatli davranın. Dudaklarınızın pürüzsüz görünmesi önemlidir. Kırmızı kalemle çerçeve yapmayı unutmayın. Beyaz elbiseniz, kırmızı stilettonuz ve kırmızı rujunuzla bakılmaya değer bir kadın olarak geceye damganızı vurun.

 


OKUYUCU YORUMLARI