• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Dekorasyonda Duvar Taşları Nasıl ve Ne Renk Olmalı?

  • 1 Star
    Loading...

Son dönem de salon ve oturma odalarında olduğu kadar balkon ve yatak odalarında da sıklıkla tercih edilen bir ürün olmaya başlayan duvar taşlarının müthiş görüntüsü ile artık sizlerde ortamınız da görmek istediğiniz zenginliğin yeniden açığa çıkmasını sağlayabilirsiniz. Dekorasyonda Duvar Taşları kullanılırken salonda hem zariflik hem de göz alıcılık ön planda olacaktır. Fakat duvar taşlarını dekoratif yönün salonunun da ortaya çıkması için egzotik özellikli olanları da mümkün olduğunca tercih edilmesi de gerekiyor. Eğer ki evde duvar taşları kullanmak istiyorsanız o zaman deri koltuklar ortama harika bir ambiyans yaratacaktır. Siyah ya da bordo renge sahip olan deri koltuklar da kolay bir şekilde tercih edilebilir.

Dekorasyon Duvar Taşları

Üstelik kış aylarında salonunuz da şömine havasının esmesini istiyorsanız o zaman koltuklarınızı sütlü kahve ya da bej tercih ederken duvar taşlarınızı da kahverengi tercih edebilirsiniz. Tüm bunların haricinde duvar taşlarının aynı özellikte olmayarak girintili ve çıkıntılı olması, evin bir kolonun da kullanılması tüm dikkatin oraya çevrilmesine neden olacaktır. Bu sayede göz yoruculuğu da kolay yoldan ortadan kalkmış olacaktır diyebiliriz.

“Aynı zamanda duvar taşlarınız için bir ışıklandırma ortaya çıkartarak daha romantizm odaklı bir salonunuzun olmasını sağlayabilirsiniz. Duvar taşları her ne kadar diğer odalarda da kolay bir şekilde kullanılabilir olsa da en çok tercih edilen bölümlerden birisi de salonlardır. Üstelik duvarınız da istenmeyen leke ya da çukurluk varsa bile bu yollara başvurarak bir anlamda kapatmasını sağlayabilirsiniz. Küçük taşların yanı sıra aynı zaman da daha çok irili ufaklı olan duvar taşlarını dekorasyon için tercih etmeniz dekoratif yanın ortay çıkmasına da en iyi şekilde yardımcı olacaktır.”


OKUYUCU YORUMLARI