• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Gecelik Modelleri

  • 1 Star
    Loading...

Gecelik modelleri, rahatına düşkün bayanların evlerinde rahat etmek istediği ilk kıyafet tercihleri arasında yer almaktadır. Bu rahat görünümü aynı zamanda görsel anlamda da zenginleştirmek isteyen bayanlar için, Pierre Cardin, Anıl ve NBB gibi markaların, farklı fiyatları ile en güzel Gecelik Takımları tasarımları, internet sitelerinde veya seçkin iç giyim mağazalarında yer almaktadır.

Kadınların kendisini hem rahat hem de şık hissetmesi adına, başarılı tasarımcılar tarafından hazırlanan gecelik çeşitleri, büyüleyici özellikleri ile oldukça ihtişamlı görünmektedir. Oldukça güzel renk ve desenlerden oluşan çeşitler, rahatlığın yanı sıra fantazi amaçlı yani özel günler için de tercih edilebilmektedir.

Şık Gecelik Çeşitleri

“Sadece rahat bir uyku düşünen bayanların tercih edebileceği çeşitler içerisinde, penye ve tunik gecelik çeşitleri yer almaktadır. Tamamen doğal yapılı kumaşlar ile tasarlanmış olan bu gecelikler, sağlıklı olarak yapılabilecek tercihlerden bir tanesidir. Penye gecelik modelleri arasında, spor tarzda seçebileceğiniz çeşitlerle birlikte, klasik tarzda da seçimlerde yapabilmeniz mümkündür.”

Penye modeller, her boy ve bedene uygun modelleri ve renkli çeşitleri ile de beğeni kazanmaktadır. Şık ve oldukça sade penye gecelik tercih eden bayanlar için, modern çizgiler ile tasarlanmış spor gecelikler, alternatifleriniz arasında yer almaktadır. Cep detaylı, yırtmaçlı ve bol yapıdaki bu gecelikler, en rahat kullanılan modeller arasındadır.

Saten gecelikler de, penye gecelikler kadar tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Bu gecelikler genellikle daha sıra dışı ve özel günlerde kullanmak isteyen bayanların seçimi ile rağbet görmektedir. Yumuşak kumaşı sayesinde saten gecelik modelleri, hem rahat hem de kullanışlı bir yapıya sahiptir. Saten modellerde de yine penye modellerde olduğu gibi, dantel ve tül eklemeleri vazgeçilmez giyim aksesuarlarından olmaktadır. Son derece şık ve özel tasarımları ile dikkat çeken dantel gecelik modelleri, en önemli anlarınızın, unutulmaz temsilcisi olmaktadır.

“Büyük beden gecelikler de bu kategoriler arasında en çok tercih edilen modeller arasında bulunmaktadır. Keten ve pamuk gibi ana maddeler ile üretilmiş olan büyük beden modeller, sizlere geniş yapısı ile rahatlık sunmaktadır.”

 


OKUYUCU YORUMLARI