• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Hamile Giyim Modelleri

hamile giyim modelleri
  • 1 Star
    Loading...

Günümüzde hamile giyim modası çok gelişti. Eskiden bu kadar trend ve şık modeller yoktu. Artık 2016 hamile giyim modelleri arasında kendi zevkinize göre birçok model bulabilir, hamileyken de oldukça şık bir görünüme kavuşabilirsiniz.

2016 hamile giyim modellerini satın almadan önce hamileliğin kısa bir dönem sürdüğünü hesaba katın ve ihtiyacınızdan fazla kıyafet almayın. Bu kıyafetleri doğumdan sonra kullanamayacağınız için boşuna masraf etmiş olacaksınız. Onun yerine bebeğinize daha fazla eşya alabilirsiniz.

Hamileyken göğüsleriniz büyür. Bu yüzden önceden kullandığınız sutyenler artık size küçük gelmeye başlayacaktır. Rahat edebileceğiniz destekli sutyenler satın alın. Ancak bu konuda da abartmamanız gerekir. Birkaç tane sutyen almanız yeterlidir. Hamileliğin ilerleyen dönemlerinde göğüsleriniz daha çok büyüyeceği için tekrar sutyen almanız gerekir. Eski sutyenlerinizi artık kullanamayabilirsiniz. Bu yüzden sutyen konusunda da biraz iktisatlı davranmanız daha iyi olacaktır.

Sentetik Ürünler Yerine Pamuklu Ürünleri Tercih Edin

İç çamaşırı olarak pamuklu modelleri tercih edin. Hamileler için özel olarak üretilen yüksek belli külotlarla oldukça rahat edebilirsiniz. Ayrıca pamuklu modelleri yüksek ısıda yıkayabildiğiniz için bakterilerden de arındırabilirsiniz. Pamuklu külotlar alerji riskini de ortadan kaldırır.

Hamilelik nedeniyle çok fazla bunalabilirsiniz. Özellikle hamileliğinizin 5-6 ayı ya da son ayları yaza denk geldiyse dışarıya çıkmak sizin için çok zorlu olacaktır. Bu nedenle sizi serin tutacak modeller seçmelisiniz. 2016 hamile giyim modelleri içinde yine pamuklu olan modelleri tercih etmelisiniz. Sentetik ürünlerden mutlaka uzak tutun.  Açık renkli, geniş kıyafetler satın almaya özen gösterin.

Evinizde rahat etmek için daha bol şeyler alabilirsiniz. Sadece evinizde giyeceğiniz size 1-2 beden bol gelecek birkaç parça kıyafet almanız evde bunalmanızı engelleyecek ve daha rahat hareket etmenizi sağlayacaktır.

 

 

Jileler Yine Çok Moda

Hamilelik döneminde vücudunuzda ödem oluşur. Bu ödem nedeniyle bütün vücudunuz şişer. 2016 hamile giyim modelleri arasından seçtiğiniz elbiselere uygun rahat ve yarım numara bol gelecek ayakkabılarla daha rahat edebilirsiniz. Ayrıca bu dönemde terlik giymek de ayağınıza hava aldıracağı için kıyafetlerinize uygun, şık ve rahat terlikler satın alabilirsiniz.

 

2016 hamile giyim modelleri arasında, üstünde esprili kelimeler yazan tişörtler, bluzlar çok moda. Bu bluzları de tercih edebilirsiniz. Eskiden, bazı bayanlar geleneksel nedenlerle hamile olduklarını çevreye çok belli etmek istemezlerdi. Ancak bu esprili kıyafetler sayesinde birçok bayan böyle ürünleri severek kullanmaya başladı. Siz de modaya ayak uydurarak bu kıyafetleri deneyebilirsiniz.

2016 hamile giyim modelleri içinde birkaç senedir trend olan bir model de bulunuyor. Hamile jileleri de hem rahatlığı hem de şıklığı nedeniyle uzun senelerdir trend olmaya devam ediyor. İçine istediğiniz tarzda rahat tişörtler giyerek şıklığınızı ve rahatlığınızı koruyabilirsiniz. Bu jilelerin altına rahat spor ayakkabılar tercih ederek modern bir görünüm elde edebilirsiniz.

 

 


OKUYUCU YORUMLARI