• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Küçük Salonu Nasıl Geniş Gösterebiliriz

salon dekorasyonu
  • 1 Star
    Loading...

Küçük Salonu Nasıl Geniş Gösterebiliriz?

Günümüzde insanların pek çoğu salonu küçük olduğundan dolayı mutsuzdur. Fakat yanlış hatalar belki de bu denli küçük göstermeye sebebiyet vermiş olabilir. Doğru bir dizayn küçük salonu daha geniş göstermeyi sağlayacaktır. Evimizin en sık kullanılan bölümlerinden birisi olan hatta tüm günümüzü geçirdiğimiz salonda sizlerde ferah bir ortam görmek istiyorsanız o zaman yeni bir dekorasyon yapılması gerektiği sinyallerini vermektedir. Küçük salon için en dikkat edilmesi gereken temel unsurlardan birisi de duvarlardır. Duvar rengi odanın daha geniş ya da olduğundan daha küçük görünmesine neden olabilir. Eğer ki odanız da koyu renk kullanımı söz konusu ise hemen duvar renginizi değiştirmeniz gerekir. Çünkü salonunuzu küçük göstermeye neden olan en büyük etkenlerden birisi de salonunuz olacaktır. Duvar rengim ne renk olmalı diyorsanız daha çok pastel ve krem tonları tercih edilmelidir. Bu sayede salonunuza da aydınlık ve ferahlık katacaktır. Üstelik bej renk tonlarını da hem geniş hem de dar salonlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

salon dekarasyonu

Pastel renk tonları salon dekorasyonda en çok tercih edilen renk kombinasyonları arasında yer alıyor. Eğer ki duvar renginizi pastel tonlarında seçerseniz mobilyanızın ne renk olduğu pek de önemli değildir. Çünkü pastel renginin doğal ve saf hali ortamınız da kullanmış olduğunuz gerek koltuk takımlarınızın gerekse de kullandığınız aksesuarların daha güzel görünmesine de en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Salonunuzda ki aksesuarlarda ise daha çok nötr renkler de rahatlıkla tercih edebileceğinizi de söyleyebiliriz.

Bu sayede hem göz yoruculuğu gibi istenmeyen durumlar olmaz hem de salonunuz daha sade görüntüsü ile içinizi açmaya en iyi şekilde yardımcı olur. Buna göre sizlerde doğru ürünleri kullanarak salon dekorasyonunuzu başarıyla tamamlayabilirsiniz.yh


OKUYUCU YORUMLARI