• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Moda Klasikleri

Moda Klasikleri
  • 1 Star
    Loading...

Bir Kadının Dolabının Baş Rolü: Klasikler

Her sezon moda ve modanın getirdikleri birbirinden farklıdır. Hatta bir yıl içinde birden fazla trend ve akım ortaya çıkabilir. Aydan aya değişen bu moda gündemini takip etmek ise her kadın için kolay değil. Eğer siz de bu takipte zorlanıyor iseniz, çok iyi bir kaçış planımız var: Modası hiçbir zaman geçmeyen klasikler.. İşte her kadının gardrobunda muhakkak olması gereken kurtarıcı klasikler:

– Siyah stiletto

İster bir kot pantolonun altına, ister kalem eteğin.. Her durumda şahane bir kurtarıcı.. Siyah bir stiletto sizi şık yaptığı kadar seksi de yapacaktır.

– Skinny jeans

Kaliteli bir skinny jeans, moda tarihinde ortaya çıkmış en parlak üretimlerden biridir ve kesinlikle tam bir kurtarıcıdır.Eğer olduğunuzdan daha fit görünmek istiyorsanız kesinlikle yüksek belli kullanmanız gereken skinny jeanslerden hemen her renkte alsanız da yanlış yapmazsınız.

– Kalem etek

Ve elbette siyah! Kadını tam bir kadın olarak gösteren kalem etekler her an elinizin altında olmalı. Kadınlar ne der bilirsiniz: Kimin ne zaman kalem eteğe ihtiyacı olacağı belli olmaz.

– Beyaz tişört

Zevkinize göre yuvarlak yakada kullanabilirsiniz, göğüsleriniz daha büyük görünsün istiyorsanız V yaka da…Nasıl olursa olsun beyaz tişört her kadına yakışır. Özellikle de zengin kolyelerle. Elbette aynı şey bir siyah tişört için de geçerli. Dolabınızda mutlaka olmalı!

– Siyah çanta

Küçük siyah bir çanta dışarı hazırlıksız çıkılması gereken anlarda tam bir imdat butonudur. Eğer dolabınızda eksikse hemen alın.

 


ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
OKUYUCU YORUMLARI