• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Mor Renk Banyo Nasıl Dekore Edilmeli

  • 1 Star
    Loading...

Mor Renk Banyo Nasıl Dekore Edilmeli?

Banyonuzda ki dar ya da küçüklükten her ne kadar şikâyet ederseniz edin banyoların mor hâkimiyeti altına girmesi, banyonuzun yeniden lüks görünmesine en kolay şekilde yardımcı olmaya da çalışacaktır. Banyolarda artık mor renk temalı bir dekorasyon yapıldığından dolayı da artık görmek istediğiniz görsel güzelliği de yeniden açığa çıkarabilmeniz sizin elinizde olmaya başlayacaktır. Her ne kadar mor renk banyo dekorasyonuna pek sık rastlamasak da evin diğer bölümlerine oranla bir farkındalık yaratmanız açısından çok iyi bir seçenek olacaktır.

mor renk dekorasyonu

Mor rengin hemen hemen her bir tonu banyolarda gönül rahatlığı ile kullanılabilecek olsa da daha çok tercih etmenizi söylediğimiz mürdüm rengi ile banyonuzda ki görsel havayı yeniden açığa çıkartabilirsiniz. Bu sayede banyonuz da mutlaka görmek istediğiniz kontrast özelliğinin de yeniden ortaya çıkmasını sağlamış olacaksınız. Üstelik banyonuz da yeşil tonları ve moru bir arada kullanarak ortaya çarpıcı sonuçların çıkmasını da gönül rahatlığı ile sağlayabilirsiniz. Banyonuz da kullanabileceğiniz bir diğer iddialı seçenekler arasında ise siyah-beyaz aksesuarlar ya da siyah-beyaz fayans özellikleri yer alıyor.

Doğru kombinleme yaptığınız vakit ise görmek istediğiniz görsel güzellikleri kolay yoldan görebileceksiniz. Mor banyo dışında aynı zamanda gri renk fayans ya da taş veya mermer uygulamalarında yapılması sizin açınızdan son derece olumlu bir etki yaratacak olan avantajların arasında yer alıyor. Banyo taşlarınızı da daha çok mor renkli olanlarından tercih etmeniz sizin açınızdan daha iyi bir sonuç verecektir. Üstelik mor ile son derece ikili bir uyum içerisinde olan krem tonlarını da gönül rahatlığı ile kullanmanız mümkün olacaktır. Bu sayede dekoratif yanı da ortaya çok kolay bir şekilde banyonuz da çıkarabilirsiniz.

 


OKUYUCU YORUMLARI