• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Mutfak Dekorasyonunda Halı Faktörü

mutfak dekorasyonunda halı faktoru
  • 1 Star
    Loading...

Mutfak Dekorasyonunda Halı Faktörü

Günümüzde bay ve bayanların üzerinde en çok durmuş olduğu konulardan birisi de mutfak dekorasyon işlemlerinin olduğunu söyleyebiliriz. Bundan sonra mutfağınız da mutlaka görmek istediğiniz güzellikleri belirli bir planlamalar yaparak da kolay yoldan sağlayabilirsiniz. Tabi ki mutfak da bireylerin en çok dikkat etmesi gereken unsurların başında da halı geliyor. Mutfak da ki tüm dekoru ayarlayıp halıyı es geçmeniz bütün bir şık görüntüyü ortadan kaldırabilir. Bu sebeple halı seçimi dekorasyon da son derece önemli olan konuların arasında yer almaktadır. Dekorasyonda halının rengi büyüklüğü oldukça fazla önem arz ettiğinden dolayı sizlerde bu tip ayrıntılara dikkat ederek işe başlayabilirsiniz.

 

halı dekorasyonu

Siyah ve beyazdan oluşmuş özel tasarıma sahip olan halılar her mutfak da rahatlıkla kullanılabilir. Özellikle lekelerin de çok fazla görünmemesi adına iki renk tipine sahip olan halıları gönül rahatlığı ile de kullanmaya başlayabilirsiniz. Fakat böyle bir halı kullanıyorsanız artık mutfak dolaplarınızın iki renk ya da karmaşık renklerden ibaret olmamasını söylemek isteriz. Daha çok sütlü kahve, krem, beyaz renkleri halınız ile uyum sağlayacak ve göze daha hoş gelmesine de en iyi şekilde yardımcı olacaktır.

Dekorasyon İçin Halı Seçimi Önemli

Halı seçiminde mutlaka önemli olan temel unsurlardan birisi de sade ve düz renkleri içermesidir. Eğer sade bir halı kullanacaksanız renkli objeleriniz daha çok olmalı ve mutfağınız da ki canlılığı da yeniden açığa çıkarmalısınız.

Üstelik çok büyük ve geniş olmayan uzunlama halılar da mutfak dekorasyonunuz açısından doğru bir tercih olacaktır. Beyaz ya da krem rengine sahip olan halılarınız üzerinde iri desenli aynı renk tonuna yakınlık sağlayan renklerden oluşan bir desen olabilir. Krem, beyaz için gül kurusu renkli desenleri göze hoş geliyor.


OKUYUCU YORUMLARI