• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Plaj Elbiseleri

plaj elbiseleri
  • 1 Star
    Loading...

Yaz çoktan başladı. Birkaç yazdır olduğu gibi bu yaz da küresel ısınmadan dolayı oldukça sıcak geçiyor. Bu yüzden de insanlar denize ya da havuza gitmeyi planlıyor. Yazlık yerlerin olmazsa olmazlarından biri de giyilen mayo ve bikiniler kadar önemli bir diğer tekstil ürünü de plaj elbiseleridir. Her sene değişen moda anlayışıyla birlikte plaj elbiseleri de birbirinden farklı modellerle ortaya çıkmaktadır. 2016 plaj elbiseleri arasında oldukça iddialı modeller var. Bu modeller bayanlar tarafından oldukça ilgi görmekte ve dikkat çekmektedir.

 Örgü Şıklığı Plajlarda…

2016 plaj elbiseleri modasına damga vuran modellerden biri de örgü plaj elbiseleridir. Bu elbiseler oldukça iddialı ve şık durmaktadır. Bu modeller bayanlar tarafından çokça ilgi görmektedir. Geçtiğimiz kış aylarında dolaplarda bolca yer alan örgü modeller yaz aylarında da varlığını sürdürmektedir.

 

Kışın bolca kullanılan siyahın yerini yazın beyaz elbiseler alıyor. Her renkle uyuşan beyaz elbiseler saflığı ve asilliği temsil ediyor. Özellikle bronz tenle bir araya geldiğinde muhteşem bir uyum sağlayan bu elbiseler bu sene plajlarda göze çarpan modeller arasında.

 

2016 plaj elbiseleri her renk ve modelde olabilir. Plajlarda bikini ve mayoların üstüne giyilen bu elbiseler bikini ve mayonuzla uyum sağlayacak renklerden seçildiklerinde çok şık bir görüntü oluşturmaktadır. Hava çok sıcak olduğu için bayanlar kapalı elbiseleri pek giymek istemezler. Bu yüzden önü açık plaj elbiseleri bu yaz çok moda. Bu plaj elbiselerini güneşlenirken de kullanmak mümkün.

Yaz kış siyahtan vazgeçemeyen bayanlar mutlaka vardır. Siyah elbiseler daha çok kilolu bayanların tercihi olsa da her yaşa ve her tarza hitap eden modeller bulunmaktadır. 2016 plaj elbiseleri altına giyeceğiniz sandalet ve mayolarla birbirinden şık kombinler oluşturabilirsiniz.

 

Puantiyeli Plaj Elbiseleri Çok Moda

Puantiyeler her elbiseye yakışır. Plaj elbiselerinde de bu durum değişmiyor. Dümdüz elbiseler giyinmekten hoşlanmayan bayanlar bu modelle farklılık yaratabilirler. Kısa plaj elbiseleriyle daha çok göz alan bu puantiyeli plaj elbiseleri bu senenin popüler elbiselerinden biri. Daha çok genç kızlar tarafından tercih edilen puantiyeli elbiseler şık bir tarz oluşturuyor. Özellikle transparan görünümlü, bikini ve mayonuzu da gösteren modelleri oldukça şık duruyor.

 

Güneşlenirken askı izlerinden kurtulmanın en kolay yolu askısız yani straplez modellerdir. Denizde giydiğiniz straplez mayo ve bikinilerinizle kullanabileceğiniz bu straplez plaj elbiseleri güzelliğinizi korumanızda yardımcı olacak. Ayrıca bu elbiseler çok şık durduğu için plaj partilerinde de oldukça tarz bir görüntü oluşturmaktadırlar.

 

Leopar desenler birçok bayanın gözdesi olmuştur. Siz de eğer kıyafetinizde, ayakkabınızda, çantanızda leopar kullanmayı sevenlerdenseniz 2016 plaj elbiseleri arasından leopar desenli olanlarını kullanarak tarzınızı plajda da koruyabilirsiniz.

Eğer uzun boyluysanız, uzun plaj elbiselerini de kullanabilirsiniz. Bu elbiseleri ayrıca normal elbise olarak da kullanabilirsiniz. Yazlık mekânlarda bolca kullanılan bu elbiselerle yazı rahat bir şekilde geçirebilirsiniz.

 


ETİKETLER
OKUYUCU YORUMLARI