• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Renkli Koltuklarla Salon Dekorasyonu

rekli koltuklarla salon dekorasyonu
  • 1 Star
    Loading...

Renkli Koltuklarla Salon Dekorasyon

Bayanların en çok sevdiği renklerden birisi olan pembeyi, koltuklarda da kullanabilirsiniz. Son günlerde daha çok tercih edilen pudra ve açık pembe renkleri popülerleşme evresini yaşarken sizlerde salonunuzu doğru mobilya tercihleri ile birlikte dizayn ederek daha güzel görünmesini de sağlayabilirsiniz. Pembe Koltuklarla Dekorasyon yapmak aslında her ne kadar zor gibi gözükmüş olsa da bakıldığında çok kolaydır. Fakat mobilyalarda eğer ki renk tercihinizi pembe tonlarından kullanıyorsanız aksesuar nasıl olmalı merak konusu olmuştur. Özellikle salonda pembe rengine uyum sağlayacak olan renklerin tercih edilmesi daha doğru bir durum olacaktır. Pembeye yakışan renklere göz attığımız da ise bal renkleri uyum sağlayabilecektir. Tüm bunların haricinde mor ve beyaz renkli koltuk takımları da son dönem de salon dekorasyonunda oldukça önemlidir.

 

renklı koltuklarla salon dekorasyonu

Tek bir renk kullanmanız yerine birden farklı renkleri kullanmak sizin için daha doğru bir seçenek olacaktır. Eski mobilyalarınızdan sıkıldıysanız ve ortamınız da daha farklı bir şıklık görmek istiyorsanız mutlaka daha içinizi açacak olan renkleri tercih edin. Renkli koltuk dekorasyonları ile ortamınızı daha hareketli bir hale dönüştürmeniz de oldukça kolay olacaktır. Fakat bu tür yollara başvururken sizlerin de dikkat etmesi gereken bir takım temel hususlar olacaktır. Tabi ki koltuk takımlarınızı da tercih ederken dikkat etmeniz gereken en önemli hususlardan birisi de koltuk takımlarınızın son derece ergonomik özelliğinin olmasıdır.

Mavi koltuklarda salonda ki soğuk görüntüyü daha çok yumuşatırken yastıkların sarı, pembe, turuncu gibi canlı renklerden seçilmesi de ikili bir bütünlük oluşturacaktır. Eğer ki salonunuz da ki dekoratif yanı ortaya çıkarmak istiyorsanız işe ilk olarak koltuk takımlarınızı doğru bir şekilde tercih ederek başlamanız gerektiğini de söyleyebiliriz.


OKUYUCU YORUMLARI