• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Salon Dekorasyonunda Duvar Kağıt Kullanımı

  • 1 Star
    Loading...

Salon Dekorasyonunda Duvar Kâğıdı Kullanımı

Evimizin en önemli bölümlerinden birisi de salonlardır. Günümüzün çoğunluğunu salonda geçirdiğimiz için doğal olarak salonlarında son derece şık görünmesini isteriz. Pek çok farklı tarza sahip olan duvar kâğıtlarında dekorasyonunuza en iyi şekilde katkı sağlayacak iyi bir aracı olacaktır. Daha salon da klasik renkli desenlere sahip ya da düz pastel renklerini içeren duvar kâğıtlarını kullanmanız sizin adınıza daha doğru bir yol olmaya başlayacaktır. Kolayca sökülüp yeniden döşenebilen salon duvar kağıtları hem salonda ki kirli görüntünün de önlenmesini sağlayacaktır.

 

duvar kağıt kullanımı

Dekorasyon için daha çok doğal renklerin kullanılması salonunuzu görsel yönden daha zengin göstermesine de en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışacaktır. Sonbaharı anımsatan soğuk kahverengi renkleri ve kahverengi tonuna yakın renklerden oluşan yaprak desenli duvar kağıtları salonunuza çok yakışacaktır. Ayrıca mobilya seçimlerinizi de yine duvar kağıdınıza uygun şekilde yapmanız gerekecektir. Eğer ki bu tür renklerden oluşan bir duvar kağıdınız var ise o zaman mobilyanızı da daha çok koyu kahverengi, siyah, ya da aynı renklerin biraz daha koyu olanını tercih edebilirsiniz. Fakat salon dekorasyonunda pastel renkleri de oldukça fazla salonunuza yakışırken aynı zamanda salonu küçük göstermemektedir. Bu sayede hem salonunuz daha aydınlık olmuş olacak hem de daha geniş görünmesini sağlayacaksınız.

Mürdüm renge kaçan mobilyalarla açık mavi rengi birbirine çok yakışmaktadır. Bu sebeple duvar kâğıtlarınızı eğer ki aynı renk üzerinden döşemek istiyorsanız mobilyalarınızdan iki kat daha açık özellikli olanını tercih etmeniz gerekir. Bu sayede salonunuz da istediğiniz modern ve trend bir havayı da gönül rahatlığı ile sağlamış olacaksınız. Salonda yapacağınız ufak ayrıntılar bile oturma alanlarınızın gösterişli durmasına en iyi şekilde yardımcı olacaktır.


OKUYUCU YORUMLARI