• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Sandalet Modelleri

sandalet modelleri
  • 1 Star
    Loading...

Sandaletler yaz aylarının gözdesidir. Yaz aylarında hemen herkesin ayağında renk renk, çeşit çeşit sandaletler görülür. Hem ayağı çoraptan kurtardığı hem de çok şık olduğu için bayanlar tarafından çokça tercih edilmektedir. Sandalet modelleri, her sene yenilenir.

Önceki senelerin modelleri de ayaklarda görülür, yeni sezon sandaletler de. Doğru sandaleti bulursanız bütün yaz rahat ve şık ayaklara kavuşabilirsiniz.

 Platform Sandaletler Yine Moda…

Sandalet modelleri arasında birkaç senedir oldukça trend olan platform sandaletler, popülerliğini bu sene de koruyor. Özellikle kısa boylu bayanlar ve topuklu ayakkabıdan vazgeçmek istemeyen bayanlar tarafından kullanılan bu sandalet modelleri aynı zamanda bacak boyunu da uzattığı için, kısa elbiseler ve şortlarla oldukça şık bir görüntü oluşturuyor. Topuklu olması sebebiyle havuz kenarında ve plajda pek tercih edilemese de yaz partilerinde ve eğlence mekânlarında bolca görülüyor.

 

Dolgu topuk sandaletler de topuklu ayakkabıdan vazgeçemeyen bayanların tercihi oluyor. Bu sandaletler platform topuklara nazaran daha kolay kullanılabildiği için topuklu ayakkabıya pek alışkın olmayan ancak boyunu uzatmak isteyen bayanların da sıkça tercih ettiği sandalet modelleri arasında. Bu sandaletlerle plajda gezmek zor olsa da havuz kenarında giyilmesi mümkün oluyor. Ancak yine de dikkatli olmakta fayda var.

 

 Platform Sandaletin Şıklığı…

Platform sandaletler bu sene de çok moda. Spor ayakkabı rahatlığında ancak topuklu ayakkabı şıklığında olan bu modeller topuklu sandalet modelleri arasında en rahat olanı. Bu modellerin kalın ve düz topukları oluyor. Renkli topukları olan modellerini bütün elbiselerinizle kombinleyip yazın bütün dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz.

Gladyatör sandaletler birkaç yazdır olduğu gibi bu yazın da gözde sandalet modelleri arasında. Bu sandaletler çizmeye benzer uzun ve şık yapılarıyla oldukça dikkat çekici. Ancak çizme gibi kapalı değiller. Özellikle kısa şortlarla ve mini elbiselerle mükemmel duran bu sandaletler oldukça şık bir görüntü oluşturuyorlar. Ayrıca bronz tene de çok yakıştıkları için özellikle genç bayanlar tarafından çok tercih ediliyorlar. Gladyatör sandaletlerin kısa olanları da var, bu modeller de uzunlarında olduğu gibi bolca ayrıntıyı barındırıyorlar. Genellikle şeritler halinde şekilleri olan bu sandaletler bu yaz ayaklarda bolca gördüğümüz sandalet modelleri arasında.

Estetik Görünümlü Çift Bantlı Sandaletler

Çift bantlı sandalet modelleri oldukça basit ama şık bir görüntüye sahip. Bu modeller parmakları çevreleyen ve bileği çevreleyen 2 banttan oluşuyor. En çok kullanılan modellerden biri olan bu model, yıllardır popülerliğini koruyor.

 

 


OKUYUCU YORUMLARI