• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Siyah Koltuklara Hangi Renk Halı ve Perde Yakışır

halı ve perde dekorasyonu salona
  • 1 Star
    Loading...

Siyah Koltuklara Hangi Renk Halı ve Perde Yakışır?

Görünüm itibari ile siyah koltuklar oldukça şık olduklarından dolayı halı ve perdeyi daha sade seçmeniz de herhangi bir yanlışlık da olmayacaktır. Üstelik koltuk takımlarınız daha çekici bir kumaştan tasarlanmışsa o zaman salonunuz da ki büyüleyici bir çekiciliği daha iyi şekilde ortaya çıkarabilmeniz de mümkün olacaktır. Siyah koltuklar reel yaşantımız da insanlar tarafından en çok tercih edilen renklerin arasında yer alıyor. Bunun temel nedeni ise kirliliği fazla göstermemesi ve zahmetli olmayışıdır. Bulundukları ortama zengin bir görünüş kazandıran Siyah Koltuklara Hangi Renk Halı ve Perde Yakışır merak ediliyor. Siyah koltuğun mümkün olduğunca canlı tutulması adına seçilecek olan renklerin bej, kırık beyaz ve krem renklerin yanı sıra deniz mavisi, yosun yeşili gibi renklerde gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

salona halı ve perde dekorasyonu

 

Perdelerinizin renkli ya da düz olması önemli değildir. Çünkü zaten koltuğunuzun rengi siyah olduğundan dolayı perdeleriniz isterseniz desenli de olabilir. Bu sayede salona daha fazla dinamiklikte kazandırmış olursunuz. Salon dekorasyonu için bir diğer önemli aşama ise salonda kullanacağınız halılardır. Halılarınızın da aynı şekilde perde de olduğu gibi sade ya da iste4nirse renkli kullanılabilme özgürlüğü vardır.

Siyah koltuk takımlarınızla son dönem de oldukça fazla uyuşan pelüş tarzı halıları da salon dekorasyonunda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Bu sayede salonunuzun daha modern ve zengin bir görünüm içerisine girmesine de en iyi şekilde yardımcı olacaksınız. Siyah koltuklarınız için yeşil masalar da tercih edilerek ortama farklı bir renk dâhil edilebilir. Bu sayede görmek istediğiniz bir salona kavuşmuş ve sıkıcılığı da yapacağınız basit dekorasyon fikirleri ile ortadan kaldırmış olursunuz. Peluş renkli halıların istenildikleri renkleri tercih edilebilir.


OKUYUCU YORUMLARI