• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Sokak Modası

moda sokakları
  • 1 Star
    Loading...

Sokak modası diğer moda terndlerinden farklı bir tarzdır.  Bu yıl da birbirinden şık sokak kombinleri dikkat çekmektedir. Skinny pantolonlar bu sene de sokak modası tarzında giyinmeyi sevenler tarafından ilgi görmektedir. Kadın sokak modasında bu tarz pantolonlar ön plana çıkmaktadır.

 

Çingene tarzı giyim de günümüzde popüler olmuştur. Kombinler de gayet uyumlu tercihler yapabilmek için bu tarz kıyafetlere ve aksesuarlara yönelebilirsiniz.  2016’da en dikkat ve ilgi gören kıyafetlerden biri de uzun belli kotlardır. Şu aralar çok fazla yüksek belli pantolon giyen bayanlar vardır. Eğer beliniz inceyse ve kendinize yakışacağınızı düşünüyorsanız yüksek belli pantolonları deneyebilirsiniz. Bu pantolonlar boyunuzu uzun gösterdiği gibi üzerine giydiğiniz bluzları da dökümlü ve güzel gösterir. Belden yukarı bir karış uzun olan bu trend ne kadar çok jeansde tercih edilse de tayt, kumaş ve şort modelleri de ilgi görmektedir.

 

Sokak modasında erkekler için de mükemmel kombinler bulunur. Özellikle kışın uzun botlar, uzun kazaklar ve kalın montlar ilgi görmüştür. Kalın montların içine giyilen ince kazaklar gayet şık durmaktadır. Erkek sokak modasında genellikle rahatlık ön plandadır. Kadınların aksine erkekler kendilerini daha rahat hissettikleri salaş modelleri tercih etmektedirler. Pantolon olarak genellikle kısa dar kesim kumaş pantolonlar ön planda olmakla beraber jean pantolonlar da ilgi görmektedir. Salaş tarzındaki tişörtler ve gömlekler erkeklerin tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır. Ayrıca renkli kumaş pantolonlar ve şortlar da erkek sokak modasında ilgi gören modeller arasında yerini almıştır.

 


OKUYUCU YORUMLARI