• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Stil İkonu Fransızlar

Stil İkonu Fransızlar
  • 1 Star
    Loading...

Stil İkonu Fransızlar

Stilden, modadan ve tarzdan bahsediyorsak Fransız kadınlarının tüm dünya kadınlarına olan üstünlüğünü kabul etmek şarttır. İstisnasız daima bakımlı, şık, zarif ve tarz sahibi olan Fransız kadınlarının elbette sırları vardır.Ama tüm dünyayı peşlerinden sürükleyen stil ikonu olan Fransız kadınlarının tarzlarını büyüteç altına alarak kendimize ipuçları çıkarabiliriz.

Örneğim, şahane bir stil ikonu olan Julia Roitfeld, yaptığı bir röportajda şöyle demiştir: ‘Sezon trendi de nedir? Ben daima ve mutlaka içimden ne geliyorsa ve bana ne yakışıyorsa onu giyerim” Demek ki temel motto: Başkası gibi olmaya çalışmak yerine kendimiz gibi olmak!

Fransız kadınları denildiğinde onların dağınık saç kullandığını bilmeyen yoktur. Hatta bu Fransız kadınlarının karakteristik özelliğidir. Ancak denemek biraz riskli olabilir. Yataktan henüz çıkmış gibi görünmek istemezsiniz değil mi?

Breton çizgiler de bir başka Fransız stil klasiğidir. Breton çizgi kullanılmış kıyafetler çok davetkar olmakla beraber çok da tarzdır! Üstelik farklı ve özgün kombinler yapmak için de son derece elverişlidir.

Gelelim vazgeçilmez bir Fransız ürününe, trençkota. İstisnasız bütün Fransız kadınlarının dolabında yer alan trençkotlar bizlerin de hayatında etkin bir yere sahip. Çünkü trençkotlar tek başına bir stil

yaratabilir. Hangi renkte olursa olsun…

Fransız kadınlarının en mühim stil sırlarından biri ise artık pek sır değil: Tam üzerine göre giyinmek. Yani bedeniniz ne ise onu giymek. Zayıf görünmek için bir beden küçük olan bir giysiye girmeye çalışmak, inanın hiç tarz değil.

 


ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
OKUYUCU YORUMLARI