• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Sütyen Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

sütyen seçiminde dikkat edilmesi gerekenler
  • 1 Star
    Loading...

Yaz sezonun başlamasıyla birlikte düğünler ve nişanlar başladı. Nişanı olan kişinin saçının, makyajının, aksesuarlarının ve nişanlığının iddialı ve göz alıcı olması oldukça önemlidir. Tabi göz alıcı olmanın en önemli faktörü de nişanlıktır. 2018 – 2019 nişanlık modelleri gerek dekolteleri gerekse renkleri ile bu yaz harika ve oldukça iddialı bir nişan gecenizin olmasını sağlayacaktır.  Çoğunlukla açık renklerin tercih edildiği 2018 nişanlık modelleri, oldukça hoş renk tonlarını göz önünde bulundurarak tasarlanmıştır. Koyu renk sevenler için de, bordo ve lacivert renkler tercih edilmektedir. Bu yıl nişanlık modelleri yaza uygun olarak tasarlanmıştır. Göğüs ve sırt dekoltelerinin çoğunluk da olduğu 2018 nişanlık modelleri, sizin daha şık bir görünüme sahip olmanızı ve daha iddialı bir nişanlık içinde daha iddialı bir nişan geçirmenize yardımcı olacaktır.

Bu sene nişanlıklar da tıpkı gelinlikler gibi kabarık modeller ile karşımıza çıkmaktadır.  Bu demek oluyor ki bu yaz nişan gecenizde bile gelin gibi görüneceksiniz.  2018 – 2019 nişanlık modelleri daha çok sadeliği bir yana bırakarak gösterişli modeller olarak tasarlanmıştır. Özellikle fiyonklu nişanlıklar, gelin adaylarının fazlasıyla dikkatinizi çekecek ve oldukça hoşuna gidecek modeller içerisindedir. Kendinizi bu nişanlıklar içinde adeta prensesler gibi hissedeceğinizden hiç şüpheniz olmasın.

2018 nişanlık modelleri çoğunluk olarak iki renk olarak tasarlanmıştır. Göğüs bölgesinin daha çok taşlı ve ışıltılı olmasıyla birlikte alt tarafı kabarık ve biraz daha sade tasarlanmıştır.  Bu yıl nişanlık modellerinde işlemelerde oldukça sık kullanılmaktadır. Sırt bölgesinde uçları uzun fiyonklarda oldukça göz çarpıcı bir görüntü yaratmaktadır. Straplez nişanlıklar daha çok tercih edilirken, bunun yanı sıra kalın askılar da tercih edilmektedir. İnce askılı nişanlık modelleri bu yıl pek karşımıza çıkmamaktadır. Bu yılın tesettür nişanlık modelleri ise daha çok koyu renkler üzerine tasarlanmıştır. Koyu renkler arasında en çok zümrüt yeşili tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra açık renk tercih etmek isteyenler için tozpembe ve su yeşili daha çok kullanılmaktadır. Tabi bu renkleri sevmeyenler de diğer tüm renklerin yer aldığı nişanlık modellerini tercih edebilir.

Tesettür nişanlık modellerinde de kabarık nişanlıklar oldukça sık karşımıza çıkmaktadır. Yine ışıl ışıl parlayan işlemeli nişanlık modelleri tesettür nişanlık modelleri arasında da yerini almaktadır. Bu yıl tesettür nişanlık modeller daha çok saten olarak tasarlanmış ve alt tarafı tül olarak birleşmesiyle birlikte harika bir görünüm yaratmış modeller olarak karşımıza çıkmaktadır. Fakat tesettür modelleri kabarık tasarlanmış ve kabarık tercih edildiği gibi çok kabarık olmayan tesettür nişanlık modelleri de oldukça sık tercih edilmektedir. Başörtüsü içinde seçilmiş olan nişanlık modelinin rengine yakın veya aynı renkte başörtüleri kullanılmaktadır. Başörtülerinin arka tarafına gelinlik duvağında olduğu gibi uzun tüllerde ile süslenmektedir. Bu sezonda 2018 – 2019 nişanlık modelleri ile fazlasıyla göz alıcı bir görünüme sahip olacaksınız.

 


OKUYUCU YORUMLARI