• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Tarz Kıyafetler

  • 1 Star
    Loading...

“Herkes tarz bir görünüme sahip olmak ister. Aslında bu çok da zor bir şey değildir.  Birçok tarz kıyafet bulunmaktadır. Aslında her parça kendi çapında bir stardır. Önemli olan doğru parçaları, yani tarz parçaları doğru kombinleyebilmektir. İki parça giyeceğiniz kıyafetlerde doğru parçaları seçtiğinizde, muhteşem görüntüler yaratabilirsiniz.”

Tarz Kıyafetler

Bu sezonda, daha çok şortlar tarz kıyafetler arasında yer almaktadır. Bir kot şort ile tarz bir tişört veya gömlek kombin edebilirsiniz. Bu iki parça ile çok şık görüntüler elde edeceğinizden hiç şüpheniz olmasın. Bunun yanı sıra gömleklerde tarz kıyafetler arasına girmektedir. Doğru gömlek modelini yakaladığınız zaman bir pantolon ile kombinleyerek muhteşem bir görüntü ortaya çıkarabilirsiniz. Siyah bir pantolon ile siyah, beyaz ya da soft renklerde bir gömlek kullanarak kombin yapabilirsiniz veya farklı bir renkte pantolon ile ona uygun renkte bir gömlek de kullanabilirsiniz.

Eteklerle yapılan kombinler çok önemlidir.  Doğru bir etek seçimi çok zor bir şey değildir. Fakat üzerine doğru bir parça bulmak oldukça zordur. Siyah düz bir etek üzerine siyah bir gömlek veya daha modern olan bir tişört kullanılabilir. Ama simsiyah gözükmeyenler için siyah bir etek üzerine farklı bir gömlek tercih edilebilir. Elbise modellerinde ise daha çok göğüs dekolteli kıyafetler tarz kıyafetler olarak adlandırılmaktadır. Harika göğüs dekolteli ve harika renkte elbiseler tarz kıyafetlerin en önemli örneğidir.

Ayakkabıda aslında bir kıyafettir ve en tarz kıyafet olarak bilinmektedir. Ayakkabılar bu sezonda da oldukça farklı tarzlarda karşımıza çıkmaktadır. Kıyafetleri tamamlayan ve tarzın bir bütün olarak görünmesini sağlayan en önemli detay ayakkabılardır. Etek ve gömlek olarak yaptığınız kombininizin altına, kalın düztaban ayakkabılardan tercih edebilirsiniz. Tarzınızı tamamlamak için aksesuarlarda çok önemlidir. Küpeler, kolyeler ve bileklikler tarzınızı tamamlamanıza ve kıyafetlerinizin daha şık görünmesine yardımcı olacaktır.

“Saçlarınıza kullanacağınız saç bantları, birbirinden farklı modellerde tercih edebileceğiniz ve tarzınızda sizi yansıtmasını istediğiniz ayrıntılar olarak kullanabilirsiniz. Her bayanın bir tarzı vardır. Saç renginden makyajına ve giyimine kadar birçok ayrıntı oldukça önemlidir. Koyu renk kıyafetler giyen bir bayan için, açık renkte bir saç modeli tarz olmaya değil, kötü görünmeye neden olacaktır.”

 


OKUYUCU YORUMLARI