• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Tesettür Abiye Modelleri

tesettür abiye elbise
  • 1 Star
    Loading...

Kapalı bayanlar giyecek konusunda sıkıntı yaşayabilmektedir. Ama artık kapalı bayanlar da düşünülerek yeni tarz ürünler ortaya çıkmaktadır. Tesettür kapalı bayanlar için yapılmış kapalı kıyafetlere verilen isimdir. Kapalı bayanlar genelde özel günlerde düğün, nişan, mezuniyet ve özel davetlerde kıyafet sorunu çekmektedir. Ama artık mağazaların yeni sezon ve yeni tarz 2016 tesettür abiye modelleri sayesinde, bu sorun ortadan kalkmaktadır. Kapalı bayanlar için çok şık ve güzel detaylara sahip modeller tasarlanmaktadır.

 

Her kadın kıyafetine önem verir ve hem güzel hem de tarz görünmek ister. Özel günlerde bu tür şeylere daha çok önem verilmektedir. Çünkü özel günlerde bir şıklık yarışı vardır. Siz de özel günlerde şık bir kombin kullanmak istiyorsanız ünlü markaların tesettürlü hanımlar için hazırlanan 2016 tesettür abiye modelleri ile gittiğiniz davetin en şık bayanı olabilirsiniz. Tesettür giyimlerde abiye şeklinde bu sene moda olan modeller, bluz kısmı dantelli ve üzeri bol işlemeli abiyeler için etek kısmı düzdür. Bazı modellerde etekte tül detayına yer verilebilir. Bu birleşimlerden doğan kombinler bu sene tesettür abiyesinde favori tercihlerdir. Eğer siz kendi tarzınıza uygun farklı bir tesettür istiyorsanız özel dikim tesettürleri de tercih edebilirsiniz. Kendi istek ve arzunuza uygun şekilde kafanızda bir tesettür abiye modeli belirleyerek özel günlerde kullanabilirsiniz. Özel dikim abiye fiyatları mağaza abiyelerine göre biraz daha pahalıdır. Fakat özel dikimde sizin isteklerinize göre bir abiye ortaya çıkmaktadır.

 

2016 tesettür abiye modelleri oldukça çeşitlilik göstermektedir. Bu modellerde abiyenin ya yaka ya etek ya da bluz kısmı öne çıkmaktadır. Kapalı kadınlar için çıkan bu modeller çoğu kadını giyecek derdinden kurtarmaktadır. Oldukça renkli ve süslü olan bu modeller büyük bir beğeni toplamaktadır. Şık ve zarif tesettür modelleri, renkli ve hareketli tesettür modelleri, sade ve güzel tesettür modelleri arasından sizin tarzınıza uygun olanı seçerek satın alabilirsiniz. Bu sene moda olan abiye modelleri arasında yaka kısmı ve bel kısmı işlemeli modeller oldukça beğeni toplamaktadır. Osmanlı tazı işlemeli modeller, pul detaylar, parlak işlemeli modellerde sezonda yer almaktadır. Sezonun tarz modelleri ile ve kendi tarzınızın birleşimi ile ortaya güzel kıyafet kombini çıkarabilirsiniz. Kadınlar her zaman şık ve güzel gözükmek ister. Kıyafetin de görünümde büyük bir etkisi vardır. Kıyafetin şekli, süslemeleri kıyafete güzellik katan etkenlerdir. Abiye daha da şık olması gereken bir kıyafet türüdür. Çünkü abiye özel günlerde kullanılmaktadır. Tesettür abiyelerin yeni sezon ürünlerinde bunların hepsi dikkate alınarak yeni ürünler piyasaya sürülmüştür.

Eğer kapalı bir bayansanız ve elbise seçiminde sürekli problem yaşıyorsanız yeni tarz abiye modelleri sayesinde gittiğiniz gecede ya da eğlencede yeni modeller sayesinde şık ve gösterişli bir kombin hazırlayabilirsiniz.

 


OKUYUCU YORUMLARI