• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Tesettür Kot Modası

tesettur kot modası
  • 1 Star
    Loading...

Kot ürünler, bayanlar tarafından çokça tercih edilir. Hem rahat olduğu hem de birçok kıyafetle kombin yapmak kolay olduğu için kadınlar tarafından oldukça rağbet görür. Ayrıca kot, şıklığıyla da göz doldurur. Tesettür kot da, tesettürlü bayanlar tarafından ilgiyle takip edilir.

Kot Elbiseler Çok Moda!

Özellikle kot elbiseler tesettürlü bayanların vazgeçilmezidir. Kot üreticileri ve modacılar tesettürlü bayanları da düşünerek her geçen gün yeni ürünleri piyasaya sunmaktadır. Bileklere kadar uzanan kot elbiseler, beline takılan güzel bir kemerle oldukça şık görünmektedir. Yaz aylarında da bu tip bol kot elbiseler de daha rahat olacağı için tesettür kot tercih eden bayanların vazgeçilmezi olacaktır. Tesettürlü bayanların en çok dikkat ettiği durum vücut hatlarının belli olmamasıdır. Buna göre tasarlanmış bu kot elbiselerle bu sorun ortadan kalkıp şık bir görünüm elde edilebilir.  Elbiselerin yanı sıra kot pantolonlar da tesettürlü bayanların vazgeçilmezidir. Üstüne, uzun bir tunik giyildiğinde şık bir görünüm elde edilmektedir.

Tesettürlü bayanların sıklıkla kullandığı bir diğer giyim ürünü de pardösülerdir. Kot üreticileri, bu konuda da tesettürlü bayanlar için ürünler sunmaktadır. Günlük kombininizin üstüne giyebileceğiniz şık ve rahat pardösülerle modern bir görünüm yakalayıp, girdiğiniz her ortamda beğeni kazanabilirsiniz. Giydiğiniz kot ürünlerle birçok eşarbı takabileceğiniz için hangi eşarbı kullanacağınızı da fazla dert etmenize gerek kalmayacaktır. Tesettür kot deyince akla tunikler de gelir. Bu tunikleri yine kotla değil daha çok kumaş pantolonla kombinlemeniz çok fazla kot görüntüsü olmayacağı için daha şık duracaktır. Tuniklerinizin de yine bel kısımlarına takabileceğiniz çeşitli kemerlerle tuniklerinizi de bir elbise gibi kombinleyip şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Bayanların Vazgeçilmezi Kot Etekler

Kot giyimde bayanların en çok kullandığı bir diğer parça da kot eteklerdir. Bu kot eteklerin üstüne giyeceğiniz yakalı şık gömleklerle göz dolduran kombinler oluşturabilirsiniz. Eteklerin beline takacağınız kemerler, eteğinizin daha şık bir görünüme kavuşmasını sağlayacaktır. Kot ürünlerin bir diğer avantajı da açıktan koyuya birçok kot rengi bulunmasıdır. Genç kızlar çoğunlukla açık renk kotları tercih ederler. Ancak özellikle sonbahar ve kış günlerinde koyu renk kotlarla yapılacak kombinlerle daha güncel bir görünüm elde edilebilir.

Tesettür kot, her yaştan bayanın dikkatini çekmektedir. Çeşitliliği nedeniyle de çokça tercih edildiği için modacıların da ilgi odağı olmuştur. Tüm bu ürünlerin yanında kot ceketler de gardırobunuzda bulunması gereken bir diğer parçadır. İçine giyeceğiniz şık bir bluzla ve altına giyeceğiniz kumaş pantolon ya da etekle şık bir görünüm yakalayabilirsiniz. Özellikle kemer kullandığınız kombinlerinizde kemerinizle aynı renk eşarp kullanırsanız daha trend görünebilirsiniz. Ayrıca kombininizde kullanacağınız diğer aksesuarlar da tamamlayıcı olacaktır. Giydiğiniz kota uyumlu kolye, yüzük, broş gibi aksesuarlar da kombininizin vazgeçilmezleri arasında yerini alabilir.

 


OKUYUCU YORUMLARI