• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Trend Gözlük Modelleri

  • 1 Star
    Loading...

Bayanları yakından ilgilendiren, kıyafeti en güzel tamamlayan aksesuarların başında özellikle güneş gözlükleri geliyor. Her yıl farklılık gösteren gözlüklerde 2016 trend gözlük modelleri için söylenmesi gereken ilk şey oval ya da yuvarlak çerçeveli gözlüklerin trend olacağıdır. Bunun yanında renkli camlar, kemik çerçeveler, kalın çerçeveli modeller, renkli yuvarlak camlar, kedi tarzı, değişik geometrik tarzlar ve taşlı, abartılı, büyük, süslü, sedefli modeller 2016 trend gözlük modelleri arasında yer alıyor. 2016 Yaz sezonunun gözlük trendlerinde değişik tarz ve formlarda gözlük bulabileceğiniz çeşitlere göz atalım.

1.Oversize gözlükler

Genellikle her bayanın tercih ettiği büyük çerçeveli gözlük modelidir. Bayanların vazgeçilmezleri arasında değişik renk, kalınlık ve büyüklükte yer alır. Bu tarz gözlük çerçeveleri bu sezon neredeyse yüzün yarısını kaplıyor. Oversize gözlükler, ünlü markaların koleksiyonlarında yer aldı. Gucci’nin dev kare modelleri Dolce&Gabbana’nın çiçekli büyük gözlükleri tercih edebileceğiniz 2016 trend gözlük modelleri arasında.

2.Aviator gözlükler

Normalden çok daha kalın, plastik ve renkli çerçeveli gözlüklerdir. 2016 trend gözlükler arasında, aviator gözlüklerin özellikle pilot modelleri ve pop tasarımları da ön plana çıkacağı bir dönemdir. Tommy Hilfiger‘ın büyük kemik çerçeveli ve renkli cam modelleri tercih edebileceğiniz ürünler arasında yer alır.

 3.Kedi tarzı gözlükler

2016 sezonunun öne çıkan modellerinden biri olan kedi tarzı gözlükler, şık ve çekici görünmenizi sağlayacak. Feminen ayrıntılardan hoşlanan bayanlar için favori olan bu gözlüklerin, farklı renk ve büyüklükte tercihleri sunulmaktadır.

4.Sıra dışı cam kesim gözlükler

2016 Trend gözlük modelleri arasında değişik renk ve kesimlerde olan gözlükler farklı tarzlarda seçim yapan bayanlarımız için favori modellerdendir. Camları değişik renkli ve farklı kesimlerde olan bu tarz gözlükler, ünlü markaların bu sezon kataloglarında yer alıyor. Giamba’nın değişik formlarda kesilmiş teki kalp, teki yıldız şeklindeki gözlükleri bu sezonun favori ve aykırı modellerinden.

5.Açık, şeffaf ve büyük gözlükler

Bu tarz gözlükler bu sezonun yine değişik tarzlara sahip olan bayanlarına yönelik modelleri.  Genellikle koyu renk camlar tercih ettiğimiz gözlükler bu yaz daha açık,  daha sarı ve turuncu olarak karşımızda yer alıyor. Çerçeveler büyük ve pudra tonlarda olan Gucci’nin şeffaf ve sarı camları kullanarak üretilen daha nostaljik modelleri, 2016 trend gözlük modelleri arasında yer alıyor.

6.İşlemeli, abartılı ve süslü gözlükler

Çerçeveleri büyük ve işlemeli, abartılı taşlarla süslenmiş gözlük modelleri de sezonun tercihleri arasında yer alıyor. Koyu ve açık camlardan oluşan modellerin çerçeveleri sedef işlemeli, çiçek modelli ve maske boyutlarındadır. Bu modelleri, Dolce&Gabbana’da bulabilirsiniz.

 


OKUYUCU YORUMLARI