• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Yaz Modası

yaz modası
  • 1 Star
    Loading...

Bayanların vazgeçilmezi yaz modası, her sene olduğu gibi bu sene de moda dünyasında büyük yankı uyandıracağa benziyor. 2016 yaz modası oldukça renkli bir koleksiyona sahip. Bu sezonun yaz modası ile yazın sıcak günlerinde sokaklar cıvıl cıvıl görüneceğe benziyor. Yaz mevsiminin sıcaklığını kıyafetlerinizde hissetmek için 2016 yaz modasını yakından takip etmeniz önerilir.

 

Bu sezonun moda trendlerini mercek altına almaya renklerden başlayalım. Pontone, 2016’nın resmi renklerini iki renk açıklamıştır. Soluk pembe ve bebek mavisi yaz modasının bu naif renklerden etkileneceğini göstermektedir. Bu sezon podyumlarda, pembe, mavi, sarı, yeşil renklerin pastel tonları oldukça fazla görülmektedir. Tabi ki mevzu bahis yaz olunca modanın vazgeçilmezi parlak renkler, göz alıcı mücevher tonları, göz alıcı maviler ve bordo renkler bu sezonda da öne çıkmaktadır. Çöl renkleri olarak adlandırabileceğimiz, kum beji tonları da bu sezonda da önemli bir yer tutmaktadır. Güneşle birlikte gözümüzü alan renklerden bir tanesi de gümüş ve altın rengi kıyafetlerdir.

 

2016 yaz modasında kıyafetler de bir o kadar ilgi çekici ve muhteşem görünmektedir. Bu sezonda öne çıkan kıyafetler pijama elbiseler, boxy ceketler, omzu açık parçalar, dantelli, fırfırlı kıyafetler, keten kumaşlar, eskitme kıyafetler, delikli siyah kıyafetler ve elbiseler bu sezonun trendleri arasında yerlerini almaktadır. 70’lerin moda trendleri içinde yer alan süet ve püsküllü kıyafetler bu sezonda da moda rüzgârları estirmeye devam edecek. 2016 yaz modasında kısa kot şortlar, yırtık pantolonlar, mini etekler ve elbiseler her sene olduğu gibi bu senede sezondaki yerlerini korumaktadır.

 

2016 yaz sezonunda metalik renkte ayakkabılar oldukça ilgi çekici görünecekler. Sandalet ve balerin babetler de gördüğümüz metalik, gümüş, altın ve bronz renkleri bu sezonda ayakkabı modasında oldukça fazla karşımıza çıkacak renkler arasında yerlerini almaktadır. Bu sezonda takunya topuklar, sivri burun babedler, bağcıktı ayakkabılar, gladyatör sandaletler, zincirli büyük tokalı ayakkabılar, süet ve püsküllü ayakkabılar, şeffaf ve süslü ayakkabılar oldukça revaçta olacağa benziyor.

 

Kıyafetler kadar aksesuarlar da bizim için oldukça önemlidir. Aksesuarlar, kıyafetleri tamamlayan parçalardır. Bu sezonda kıyafetlerinizi tamamlayacağınız aksesuarlar arasında uzun küpeler ve file aksesuarlar oldukça revaçta olacağa benziyor. Bu sezonda zarif taşlı küpeler kullanılırken, renkli eğlenceli modellerde oldukça çok görülecek gibi duruyor. Kemerler bu sezonda kıyafetlerin üzerine özensiz bir şekilde bağlanılarak kullanılacak, tasma kolyeler ve parmaklarda birbirinden güzel büyük yüzükler 2016 yaz modasına damgasını vuracağa benziyor.

 


OKUYUCU YORUMLARI