• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Yeni Sezon Babet Modelleri

yenı sezon babet modelleri
  • 1 Star
    Loading...

Babetler, bayanların en çok kullandığı ayakkabı çeşitlerinden birisidir. Kış hariç her mevsimde babet kullanılabilir. Günlük elbiseler, abiye elbiseler, etekler ve pantolonlar gibi çok değişik kıyafetlerle kombinlenebilir. Hem rahatlığı hem de şıklığı sebebiyle bayanlar tarafından çokça tercih edilmektedir.

Babetler de diğer ayakkabılar gibi giydiğiniz kıyafete göre seçilmelidir. Yeni sezon babet modelleri arasında mutlaka kendi tarzınıza ve kombininize göre babetler bulabilirsiniz. Abiye elbiselerin altına giyilmek üzere tasarlanmış birçok model bulunmaktadır. Babetler, topuklu ayakkabı kullanmak istemeyen ve babetlerle daha rahat edeceğini düşünen bayanlar için kurtarıcı niteliğindedir.

Yeni sezon babetler arasında abiye elbiselerle kombinlemek için tasarlanmış dantelli, taşlı, kemerli modeller bulunmaktadır. Eğer sade bir abiye elbise tercih ettiyseniz babetinizi gösterişli modeller arasından seçebilirsiniz. Abiye elbiseler dışında çalışan bayanlar için tasarlanmış modeller arasından kıyafetlerinize uygun babetler seçebilirsiniz. Klasik tarzda, taş ya da dantel barındırmayan modeller seçebilirsiniz. Giydiğiniz kıyafete göre süet ya da rugan modeller satın alabilirsiniz.

Bilekten Bağlı Babetler Çok Moda

Günlük elbiselerle kullanabileceğiniz yeni sezon babet çeşitleri arasında bilekten bağlanabilen babetler de çok şık durmaktadır. Özellikle kısa elbiselerle çok şık duran bu modelleri elbisenizin rengi ve kumaşının türüne göre seçerek ayaklarınıza şıklık katabilirsiniz. Uzun elbiselerle de babetlerinizi kombinleyebilirsiniz. Eğer elbisenizde taş detayları varsa babetiniz sade olmalıdır.

Bu sene yeni sezon babetler içinde kot dokulu babetler de yerini aldı. Bu kot dokulu babetleri, kotla değil günlük kullandığınız kumaş elbiselerle kullanarak çok şık kombinler oluşturabilirsiniz. Bu babetleri kot parçalarla kullanmamalısınız. Böyle bir kombin fazla göz yorucu olacaktır.

2016 yeni sezon babetler, geçen senelerden de parçalar barındırıyor. Püsküllü ve deri modeller yine geçtiğimiz senelerde sıkça kullanılmaktaydı. Bu modeller daha çok klasik kıyafetlerle tercih edilmektedir. Taşlı babetleri sade ve dantel detaylı gömleklerinizle kombinleyebilirsiniz. Bilekten bağlı babetleri her türlü şortla kullanabilirsiniz.

 

Kot Pantolonunuzla Kombinleyin

Babetler, bağcıkları olmadığı için giydiğinizde ayağınızdan kolayca çıkabilir. Bu nedenle babetinizi mutlaka deneyerek satın almalısınız. Markaların kalıpları genelde aynı olduğu için bir markadan bir babet aldığınızda diğer modelleri internetten de alabilirsiniz. Babet denerken, babeti giydikten sonra birkaç adım atıp yürürken ayağınızdan çıkıp çıkmadığını kontrol etmelisiniz. Eğer babet ayağınıza biraz bol geliyorsa ve bir numara küçüğü de dar oluyorsa içine kalıp koydurabilirsiniz.

Çoğunlukla düz tabanlı ayakkabılar giymiyorsanız babetler ayağınızı biraz rahatsız edebilir. Babetinizin içine silikon bir taban alarak ayağınızın rahat etmesini sağlayabilirsiniz. Kot kıyafetlerinizle beraber babet giymek istiyorsanız açık renkli, dantel, fiyonk, kemer detaylı babetler kot pantolonların altında çok şık durmaktadır. Bu tarz babetleri de deneyerek yeni sezon babetler arasında kendi tarzınıza uygun modeller bulabilirsiniz. Böyle bir kombin yaparken dikkat etmeniz gereken şey kot pantolonla deri babetleri bir arada kullanmamaktır.

 

 


OKUYUCU YORUMLARI